Pasākumu un Kultūras Nozares Vadītājas

*Šī ir DIVU cilvēku loma

Kādas atbildības tev ir jāizpilda šinī amatā?

Kultūras Nozares Vadītājas ir atbildīgas par visiem ALJAs pasākumiem. Kultūras Nozares Vadītājas uzņemās uzvest vismaz četrus pasākumus ALJAs darbības gadā, dažādās pilsētās. Plānošana ieskaita sekojošos udzevumus: izvēlēties pilsētu un namu kur pasākumu rīkos, izvēlēties un izstrādāt dekorācījas, izgudrot cenas un izmaksas lai varēt ievest ALJAs kasei pieņemamu atlikumu, izvēlēties mūziku un/vai citu izklaidi, sagatavot ēdamo un dzeramo, izgudrot izdevīgu un drošu transportu pasākuma dalībniekiem, un sarunāt nocenotas naktsmājas ja tās ir vajadzīgas. Kultūras Nozares Vadītājas arī pārstāva ALJAs valdi visus kultūras projektu sakaros, sadarbojoties ar citām kultūriskām organizācijām lai veicināt ALJAs misiju.

– Obligāti ir jāizplāno un jāsagatavo Gaŗezera 4-2 voleju nogales Sirds Līksmo balli un Cūku Bēres.
– Citi ieteikti pasākumi ko Kultūras Nozares Vadītājas bieži uzņemās izplānot un uzvest ir Sirsniņu Balle, Baltoween, utt.
– Kultūras Nozares Vadītājām jābūtu klāt un jānovada visus izplānotus pasākumus, ar ALJA valdes un citu brīvprātīgo darbinieku palīdzību.

Cik bieži tev ir jāpiestrādā šinī amatā?

Atkarīgs no mēnesi. Vairākus mēnešus pirms pasākuma, ir visu ko jāizplāno un jāsarunā. 1-2 mēnešus pirms pasākuma, vismaz divas reizes nedēļā ir jārunā ar atbildīgiem cilvēkiem/kompānijām par pasākuma detaļām – piemēram, ar mūzikas grupu, DJ, ēdienu servisu, namu kur pasākums notiks, viesnīcu, A/V kompāniju. Starp visu ir jāizstrādā/jānopērk/ jāpasūta dekorācijas, ēdienu, un dzērienus. Kad pienāk lielā diena, vajag arī būtū izstrādāta efektīva dienas kārtība, un sarunāti brīvprātīgie palīgi.

Kāds cilvēks būtu piemērots šai lomai?

Kāds kuram ir interese plānot pasākumus, un kāds kurš labi sastrādājās ar visvisādiem cilvēkiem, tā kā Kultūras Nozares Vadītājām ir jāsarunājās ar daudziem cilvēkiem, kompanījām, un organizācijām, un tajā pašā laikā jāuztura ciešu sadarbību ar ALJAs valdi un biedriem. Kandidātam jābūt organizētam un darbīgam, lai visi pasākumi iet gludi!

Tehniskas spējas:

Nekas nav īpaši vajadzīgs, bet palīdz A/V, mākslinieciskas, un virtuves spējas!

 

IZGLĪTĪBAS NOZARE >>>

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s