Iepazīstaties ar Jūsu A’Zis Redaktrisēm

12295398_987280554663573_847199753489349388_n

 

Sveiki! Mani sauc Laura Nīgals! Es uzaugu Nujorkas pilsētā! Jau ceturto gadu studēju Montclair State University, kura atrodās Nudžersijas štatā! Pašlaik studēju “Family and child studies with a concentration in gerontology and a minor in sociology!” Ārpus studijām strādāju vienā bērnu izglītības centrā kā skolotāja un adminstrātore. Absolvēju Nudžersijas Latviešu skolu, 2010. gadā un Garezera vasaras vidusskolu 2013. gadā. Esmu  pavadijusi vasaru dzīvojot Latvijā un strādājot prakses darbā Brīvdabas muzejā, un nevaru sagaidīt atgriezties Latvijā! Sava brīvajā laikā man patīk lasīt, ceļot uz jaunām vietām, un pavadīt laiku ar Latviešu draugiem!

Sveiki, mani sauc Ilze Vizule! Es uzaugu Grand Rapidos, Mičigānā, un jaunībā braucu uz Kalamazoo Latviešu skolu katru nedeļas nogali. Es esmu visu savu dzīvi apmeklējusi un  baudijusi laiku Garezerā, ejot nometnēs, absolvējot vidusskolu, un stradājot aizpagaišajo vasaru kā audzinātaja. Garezers man ir ļoti tuvu pie sirdis jo tas deva man iespēju iedziļināties savā latviešu kūltūrā, un iepazīties ar iemīļoto latviešu sabiedrību. Es tagad mācos bizness un organizācijas psiholoģiju, un uzņēmējdarbību (entrepreneurship) pie University of Michigan, Ann Arborā. Man ļoti interesē māksla, disāins, modes, slēpot, būt aktīvai, ceļot par pasauli, un socializaties.

Mēs abas esam ļoti lepnas par šo iespēju strādāt kā ALJA ziņas redaktrises! Mēs cītgī pie strādāsim lai jums būtu prieks un intrese lasīt kas notiekās gan Amerikā, gan Latvijā starp latviešu sabiedrību! Gaidam arī dzirdēt no jums, mūsu lasītājiem ko Jūs gribat dzirdēt no mums!

 

Ja jums ir kādi jautājumi vai komentāri, lūdzu rakstiet mums-

ikvizulis@gmail.com vai lauranigals@gmail.com

 

Advertisements