Iepazīstaties ar A'Zis Redaktrisēm

Vēlreiz sveicināti, ALJA Ziņas lasītāji!

Mēs, Annelī un Sophie, esam sajūsminātas būt ALJA Ziņas redaktrises uz otro gadu! 

Mēs abas piedzimām un uzaugām Čikāgā. Mācījāmies Krišjāņa Barona latviešu skolā, piedalījāmies Čikāgas guntiņās/gaidās/lielgaidās, dejojām Dzelmiešos, un dziedājām Čikāgas korī. Mācījāmies peldēt Northeastern basienā, piedalījāmies Garezera nometnēs, un kopā iesvētījāmies. Tagad abas studējam vides zinātni Ilinoisas Universitātē (University of Illinois at Urbana-Champaign).

Annelī Margota Cera

Es piedzimu 2000. gada 27. janvārī un uzaugu ar maniem diviem brāļiem, Andi un Edgaru, un vecākiem Čikāgā. Kad es biju maza, bieži braucu telšot, un pavadīju laiku dabā Amerikā un Latvijā. Latviešu guntiņās mācijāmies, ka pēc nometnes, nometnes vietai jābūt kārtīgākai un tīrākai kā to atrada. Mani uztrauc pašreizējā attieksme pret vides aizsardzību, un tamdēļ studēju vides zinātni. 2019. gada vasarā strādāju Latvijas Hidroekoloģijas Institūtā, un pētīju kā farmaceitiskās vielas, kuras ir atrodamas notekūdeņos, ietekmē Baltijas jūru. Universitātē piedalos ,,Students for Environmental Concerns” organizācijā un strādāju laboratorijā, kur pēta vides un meža aizsardzības finansējumus. Pēc bakalaura studijām, plānoju studēt vides tiesību. 

IMG_0641

Brīvajā laikā man patīk cept, skriet, un ceļot. Šogad arī pievienojos manas skolas airēšana komandai un palīdzu labdarbības kaķu patvērumā, kas izglābj klaiņojošus kaķus un kaķēnus. Es ceru atrast, rakstīt, un publicēt saistošus rakstus par dažādām tēmām, lai visiem biedriem būtu interesanti lasīt ALJA Ziņas!

Tiksimies drīz, 

Annelī

cersanneli@gmail.com 

Sophie Caroline Circene

Es piedzimu 2001. gadā 21. augustā Čikāgā. Man ir vecāka māsa, Kristīne, un viņa ir mana vislabākā draudzene. Mēs uzaugām Čikāgā ar mūsu vecākiem. Vasarās mēs braucām uz Garezera bērnu nometnēm un vidusskolu. Es absolvēju GVV 2018. gadā ar vislabākajiem draugiem pasaulē. Bez Garezera es nezinu kas es būtu. Tas ir kāpēc es strādāju kā GSS audzinātāja pagāšājā vasarā un plānoju atkal tur strādāt. 

fullsizeoutput_2dab

Bet Garezers arī man palīdzēja izgudrot manu nākotnes plānu. Es zināju, ka mans darbs nākotnē būs saistīts ar dabu. Es pavadīju katru vasaru Garezerā kopš bērnības un tur es iemīlējos ar dabu. Es ar saviem draugiem blandījāmies ārā katru mirkli, skrienot pa mežu ap dūņu ezeru, dejojot lietū, vai stundām sēdot Baltajā mājā. Es tagad varu skriet pa Garezera mežu ar aizvērtām acīm un nepaklupt. Mans mērķis dzīvē ir sargāt mūsu vidi, lai visiem ir tās pašas atmiņas kā man un var baudīt mūsu skaisto zemi.

Paldies, tauta!

Sophie Circene

sophiecircenis@gmail.com