GVV 2016

Šovasar, sekojiet līdz kā Gaŗezeru vasaras vidusskolas skolēni katru nedeļu dalīsies par viņu piedzīvojumiem!


Pirmā nedēļa

Pirmajā dienā, gandrīz visi Garezernieki ieradās Saulgriežos, lai ierakstītos. Pēc ierakstīšanās mēs visi gājām sasveicināties ar mūsu ilgi neredzētajiem draugiem. Tā bija vienreizēja sajūta… Kad tu neesi redzējis savus draugus veselu gadu, un beidzot visi atkal ir kopā. Tikai Garezerā ir tāda sajūta. Bija ne tikai brīnišķīgi redzēt savus draugus, bet man arī bija liels prieks atkal satikties ar audzinātājiem un skolotājiem. Pirmajā nedēļā mēs galvenokārt esam pārskatījuši to, ko mēs pagājušajā gadā mācījāmies. Es jau gaidu nākamo nedēļu!!!

-Vilis Sīmanis

13621374_1762172804072250_944650944_o


 

Otrā nedēļa

Jau ātri ir pagājusi otrā nedēļa! Šī nedēļa bija pilna ar daudzām grūtām klasēm, bet man īstenībā tas netraucēja, tapēc, ka es kart dienu uzlaboju savu latviešu valodas un kultūras zināšanas! Arī šī nedēļā bija pilla ar interesantām nodorbībām, mums bija sports vakars, bingo vakars, kīno vakras, svecīšu dievkalpojums, un protams balle nedēļas beigās. Peru ka nākamā nedēļa būt tik pat saulina ka iepriekšējā! Līdz 3. nedēļas beigām!

-Vilis Sīmanis

vilis Balle


 

Trešā nedēļa

Atkal vēl viena ātri pagājusi nedēļa! Kā čikāgnieku, man ļoti iepriecina tik ilgi atrasties klusā mežā ar vienoto sabiedrību! Mūsu nedēļa atkal bija pilna ar daudz interesantām nodarbībām, kā Dekāžu balle, piektdienas vakara ugunskurs un vēl citām. Nedēļās sākumā arī bija izbraukums uz kāpām, (protams, ka pēc klasēm ). Tur mēs peldējāmies, sauļojāmies, un skrējām pa upītes mālu krājumiem. Mums ir tikai trīs nedēļas palikušas, un es to laiku izbaudīšu!
-Vilis Sīmanis

Vairāk pa Vili: Vilis ir no Čikāgas, un viņam ir 15 gadu. Brīvajā laikā, Vilim patīk peldēt un spēlēt “banjo.”

 

image1


Piektā nedēļa

Ir pagājušas piecas nedēļas un tikai siena nedēļa ir palikusi! Piektajā nedēļā bija kārtīgi jāgatavojas ģeografijas eksāmeniem (biļetēm). Tomēr bija arī jautras nodarbības. Prāta asināšana (Latviešu jeopardy) bija viena no šīs nedeļas nodarbībām! Mana klase ieguva otro vietu šajā nodarbībā. Nedēļas beigās, mūsu kopīgais ugunskurs bija mazliet savādāks. Te piektdienas vakarā, kārtīgi nolija lietus. Lietus dēļ, mūsu ugunskurs bija rīkots Graša paviljonā. Tā bija ļoti jautra nedēļa. Tiekamies GVV beigās!

-Vilis Sīmanis

vilis 5.jpg


Sestā nedēļa

Visas dārgās sešas nedēļas pagājušas. Katra klase sestajā nedēļā nolika biļetes, otrā klase nolika ģeografijas biļetes, trešā klase nolika vēstures biļetes, ceturtā klase nolika valodas un literatūras biļetes, un laimīgai pirmai klasei vispār nebija jānoliek biļetes! Pēc manām biļetēm otrdien, man bija brīvs laiks visu pārējo nedēļu peldēties, sauļoties, un
spēlēt voleju.

Sestdienā, visi GVV skolēni sniedza izlaiduma koncertu. Es dejoju trīs tautas dejas, un dziedāju visas kora dziesmas. Sestdienasvakarā baudījām pēdejās vakariņas un pēdējo balli. Balles tēma bija, Rio olimpīadu spēles. Svētdien notika GVV izlaidums, kur saņēmu Garezera balvu. Izlaiduma beigās mēs visi nodziedājam “Saule, Pērkons, Daugava.” Pašās beigās gandrīz visi skolnieki (ieskaitot es) kārtīgi apraudājās, jo zinājām, ka viens otru neredzēsim līdz nākamai vasarai. Milzīgs paldies Garezera saimei, skolotājiem, audzinātājiem, un manai klasei! Tiekamies trešā klasē!

-Vilis Sīmanis

pēdējās

pēdējās 2016

izlaidums 2016