GVV 2015

4. nedēļa

Nīls Veidis

Kā tad jau ceturtā nedēļa ir pagājusi garām?! Izliekās it kā es tikko ierados Garezerā, gatavs pavadīt savas pedējās sešas nedēļas šajā vidē.

Pirmdien bija ilgi sagaidītā tautas dejas revolūcija! Kā klase, mēs daudzas klases stundas un papildasstundas pavadījām uzlabojot mūsu tautas deju. Beigu beigās tā bija ļoti laba! Vienā dajā, četri zēnu grupas iegāja skatuvas vidū, un četrus zēnus apgrieza gaisā! Visi uzreiz sauca ,,Ceturtā! Ceturtā!” Uzreiz, man smaids palielinājās.

Pēc tam ka visas klases nodejoja savas dejas, žūrija izvērtēja katru deju lai nosaukt vinētāju. Diemžēl, rezultāti bija pilnīgi nesagaidīti. 2. un 3. klase ieguva ceturto un trešo vietu, 4. klase ieguva otro vietu, un 1. klase vinēja. Visas klases bija apsveiktas, bet bija liels nemiers, kā katra klase bija neapmierināt ar vērtējumu – pat 1. klase! 1. klase piegāja pie žūrījas un lūdza lai 4. klase atkal nodejot deju. Pēc tā, 1. klase prasīja priekš vien pārvērtējumu. Kā klase, mēs bijam ļoti laipni pa 1. klases lūgumu un padomu, bet zinājām ka tā tikai bija nodarbība, un ka pirmai klasei vajadzēja neatdot savu vietu, un pienācās uzvara.

Tā, pirmdienas vakars nobeidza, un 1. un 4. klase ķļuva pa tuvākiem draugiem.

Trešdien bija 4. klases izbraukums uz South Haven! Tik skaista diena! Saulojāmies uz pludmales, baudot viens otru kompānīju. Es aizgāju gar ezermalu ar draugiem lai noņemt visvisādas foršas bildes (Pielikšu dažas!).

Tā ir bijusi viena no manām visspožākām atmiņām no ceturtās nedēļās!

Sestdienā, Rozu ģimeni bija tik laipni man ATKAL izrakstīt, ceturto nedēļu pēc kārtas. Mēs svinējām Kristas 17. dzimšanas dienu Dzintara paviljonā. Vecāki nopirka 20 pizzas visiem visiem. Bija ļoti jaukas svinības.

Šo nedēļu sagaidu Bez Talantu vakars, Pērkonīšu Ducināšanu, un 4-2 nogali! Nevaru sagaidīt, bet arī ir žēli ka mans laiks Garezerā drīzi beigsies. Es negribu vel atvadīties.


3. nedēļa

Nīls Veidis

Daudz kas notikās trešā nedēļā.

Pirmdien visi sapulcējās Graša paviljonā Rotaļu vakaram, ko vadija abas folkloru skolotājas. Pavadijām visu vakaru darot visvisādas latviešu rotaļas, piemēram pankūkas, sudmaliņas, un cūkas driķos.

Otrdien mums bija tautas dejas stunda kurā mēs nobeidzām mūsu klases paštaisīto deju. Tā būs izvērtēt nākošs pirmdien ,,Tautas dejas revolūcijā.” Es ceru ka mūsu klase uzvarēs jo mēs uzceļam četrus zēnus gaisā un viņi dara vienu ,,flip.” Otrdienas vakarā ballējamies ,,Hip hop / R&B” ballē. 4. klases zēni izdomāja ierasties uzvalkos, bet tūlīt nožēlojām idēju kad mēs iestaigājām karstā istabā un dejojām.

Trešdien visi audzēkņi devās uz kāpām uz Mičigānas ezera izbraukumā! Es ar savu draugu, Andreju, izpētījām kāpas kopā. Mēs atradām lielu kāpas kalnu kurā mēs uzkāpām, tikai lai noskriet atpakal lejā. Mēs skrējām tik ārti uz leju ka nebja iespējami apstāties! (Ņēmu vairākas bildes ar savu GoPro!)

Tautas bumba!! Ceturtdien bija ikgadējais klases tautas bumbu sacentības. Acīmredzot mūsu klase vinētu jo mēs esam ,,Ceturtā! Ceturtā! Ceturtā vislabākā!” Un tā tas bija : Ceturtā klase uzvarēja!

Piekdienas ugunskuru sagatavoja 3. klase. Bija neparasti īss ugunskurs, bet tā vai tā, ļoti patīkams.

Sestdien, pēc izrakstīšanas, 2. klasei bija paredzēts rīkot balli, bet tādēļ ka iepriekšejā nedēļā 4. klases balle bija tik forša, mums atkal lūdza lai to rīkot. Laba sajūta ka audzēkņi uzticās mūsu klasei rīkot balles!

Nākošajā nedēļā es sagaidu tautas dejas revolūciju un 4. klases izbraukumu uz South Haven!

Krišs Ūle

Mēs tagad esam pus ceļā un liekās kad laiks skrien uz priekš. Pirmdienā mums bija rotaļa vakars. Mēs visi nebijam tik saijusmināt bet pēc apmēram pus stundas mēs visi bijam tik sajusmināt. Mums visiem atnāca atmiņas no Katskiļu nometnes un GSS. Pēc apmeram stundas, mums visiem bija slapjas sejas un trūka elpa. Otridienā bija izbraukums uz kāpām! Diemžēl sarkanais karogs plivojas un tādēļ nevarejam peldēt. Tomēr bija brīniščīgs laiks un mēs ka klase baudījām musu pedejo reize tur būt. Trešdienā bija tautas bumba un Ceturtdienā bija klasiskais Hip Hip balle. Kā vienmēr mēs beidzam ar Piektdienas ugunskuru ko rīkoja trešā klase.


2. nedēļa

Nīls Veidis

Otrā nedēļa ir bijusi prieku pilna! Nedēļas sākumā kaut kas izlikās dīvaini… kaut kas bija mainījusies. Oh! Tieši tā! Vairs nebija nepārtraukti meiģinājumi!

Primdienas vakarā visi audzēkņi sapūlējās Kronvaldu Zālē priekš ,,foto oriantēšanas” nodarbību. Pārsvarā bija ļoti forši, pat ja mēs īsti nesapratām likumus! Bet otrdienas vakarā bija Karogu spēle, viena no manām mīļakām nodarbībām Garezerā! Viena spēle bija viss Garezers pret 4. klasi. Vienā punktā izlikās ka viss Garezers (atskaitot 4. klasi) bija mūsu karogu aplī, gatavi skriet ar karogu. Iznāca tā ka mēs izturējām pret visiem, un spēle bija neizšķirta.

Trešdienas vakarā es piedalījos dzejas vakarā lasīdami pašrakstītu dzeju par ,,Dogiju” ar draugiem. Tādēļ kad tas bija par jokam, mēs drošvien neieguvām papildas literatūras punktus.

Piektdien, audzenātāji rīkoja ugunskuru. Es piedalījos priekšnesumā ar draugiem, attēlot slavenas filmas, piemēram ,,Titanic,” ,,Finding Nemo,” ,,Narnia,” un ,,Frozen.” Citā priekšnesumā bija uzdots dažiem skatītājiem izdarīt ,,Chubby Bunny Challenge” kurā viens cilvēks redz cik daudzus sukuru-spilventiņus viņš/viņa var derēt savā mutē. Lukas VanSant vinēju!

Sestdienā, mums bija pirma iespēja izrakstīties. Es izrakstījos ar Rožu ģimeni un mēs darijām nepieciešamo Meijer un Goodwill ekskursiju un ēdām Applebees pusdienām. Bija tik daudzi Garezeru audzēkņu Applesbees kad iedomājamies būtu piemēroti nodziedāt latviešu lūgšanu pirms ēdiens pienāca. Un tā… mēs to darijām.

Pēc izrakstīšanas, mēs iebraucām Garezerā spēlējot ,,Šķirieties zosu pulki.”

To vakar, 4. klase arī rīkoja balli kura bija ļoti forša.

Vakarnakt pēc azaida daudzi audzēkni atnāca uz Zēnu kabīnēm skatīties vienu spēli no GVV Ping-Pong turnīra. Visi bija ļoti skaļi, itkā īstā futeņu spelē!

Krišs Ūle

Šī nedeļa bija daudz vieglāk un patīkamāk. Daudz cilvēki aizbrauca mājās pirmdienas rītā jo viņiem nav vairs ko darīt tagad kad G50 ir cauri. Mēs visi sagaidījām karogu spēle kas bija otridienā. Tas ir visiem favorīts kur visi saģerbās melnās drebēs un sasmēram musu sejas ar melnu krāsu. Šinī spēlē visātrākie cīņās pret viens otru. Trešdienā bija literārais vakars kur es piedalījos are Nil Veidi un Paulu Galiņu un mēs lasijām vienu dzejolu ko mēs spaši uzrakstījām. Ceturdienā bija pirmais svecīšu dievkalpojums bet bija paredzēts lietus tādēļ mus bija baznīca Graša Pavilionā. Mazs ansamblīts dziedāja un spēlēja intstrumentus. Nākošā dienā visi bija sajusmināt par ugunskuru. Strādnieki to sarīkoja un bija baig foršs. Tomēr visi gaidīja sesdienu jo bija pirmā reize kad varejam izrakstīties. Visi saperkās pie Meijer un gāja ēst pie Applebees. Bija tik daudz cilvēki pie Applebees kad mēs noskaitījam galdu lūgšanu pirms ēšanas!


1. nedēļa

Nīls Veidis

Šī pirmā nedēļa ir bijusi traka! Visi skolēni esot mācijušies, dziedājuši, dejojuši, un gatavojušies Garezera 50. gada jubulējai. Divās dienās mes izgājām cauri koncerta kārtības 4-5 reizes, ar dažiem pārtraukumiem pa vidu. Brokastis, pusdienas, un vakariņas bija sagatavotas Kronvaldu zālē tā lai netērētu laiku staigāt uz tālo ēdamzāli.

Nav pārsteidzoši ka Garezera audzinātāji un strādnieki bija ļoti uztraukti par jubulējas tādēļ kad apmērām 2000 cilvēki bija paredzēts ierasties.

Vakar mums bija divi meiģinājumi, neieskaitot koncertu pat par sevi! Pēc meiģinājumiem apēdām vakariņas Kronvaldu zālē un saģērbāmies tautas tērpos. Gājienā uz Dziesmu Leju (kur koncerts notikās), visi GVV skolēni staigāja par “Lone Tree Road” tautas tērpos. Nevarēju iedomāties ko citi cilvēki domāja kamēr viņi brauca garām simtiem bērniem tautas tērpos. Pieliku bildes ko ņemu ar savu GoPro.

Koncertā bija neticami daudzi skatītāji. Arī noņemu bildi un filmu no tās. Bija vienreizējs piedzīvojums un es nevaru sagaidīt redzēt kādas īpašas lietas mani sagaidīs nākošajā nedējā Garezerā!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s