LSM Partiju šķirotava

Pēc četrām dienām, 13. Saeimas vēlēšanas notiksies gan Latvijā, gan vēlēšanas stacijās visā pasaulē. Bet ar tik daudzām partijām, par ko varat vēlēt nākam sestdien, kā var izvēlēties kandidātu, kas visvairāk sakrīt ar tavām rūpēm?

Ja sanāk brīvs brīdis, iesakam apmeklēt saiti https://www.lsm.lv/velesanas2018/partiju-skirotava/. Lietotājam parāda sešpadsmit situācijas un dažādus atrisinājumus katrai situācijai. Lietotājs tad atbilda kādā mēra viņš piekrīt vai nepiekrīt tam teikumam.

more quiz

Pie rezultātiem ir jāpievērš īpašu uzmanību, jo lietotāja atbildes tiek salīdzinātas ar to ko partija būt atbildējusi tiem pašiem jautājumiem. Pie dažām situācijām varēt būtu lielāka sakrišana, pie citām – mazāk. Arī ir pieejama vizuāla reprezentācija kā visas partijas nostājās dažādās dimensijās, piemēram pasaules daudzveidībai un Eiropas Savienības lomai.

scale

Painteresējaties un pārdomājat, kas jums visvairāk rūp par Latvijas nākotni. Mums drīzi bus iespēja tās rūpes izteikt un balsot par atbilstošo Saeimas kandidātu. Nepalaižat to iespēju garām!

Titulbilde ņemta no rezeknesnovads.lv, pārejās no https://www.lsm.lv/velesanas2018/partiju-skirotava/

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s