Piesakies Iespējamai Misijai!

IM_kopa_celsim_izglitibu.jpg

Līdz 1.decembrim turpinās pieteikšanās izglītības programmā Iespējamā misija (IM). Aicinām ārzemēs dzīvojošos augstskolu absolventus un profesionāļus atgriezties Latvijā, pievienoties IM kustībai, lai kopā celtu un attīstītu Latvijas izglītības sistēmu. IM strādā, lai nodrošinātu kvalitatīvu izglītību katram bērnam Latvijā, radot nepieciešamās pārmaiņas klasēs, skolās un sabiedrībā.

IM ik gadu atlasa, apmāca un atbalsta spējīgus, mērķtiecīgus un iedvesmojošus cilvēkus, kuri 2 gadus strādā Latvijas skolās un pasniedz savai izglītībai atbilstošus mācību priekšmetus.

IM dalībnieki pilnveidojas un mācās Līderības attīstības programmā, kā arī iegūst individuālu un profesionālu atbalstu. Dalībnieki papildu skolotāja algai saņem stipendiju par dalību Līderības attīstības programmā. IM ir partneris starptautiskā izglītības organizāciju tīklā Teach for All, kas apvieno 40 organizācijas visā pasaulē.

Amerikā dzimusī latviete Imanta Nīgale, par savu dalību programmā stāsta: “Divi gadi IM deva iespēju iepazīt sevi – kā skolotāju, kā vadītāju, kā cilvēku. Prasmes, kuras attīstīju divos gados programmā būs ar mani uz mūžu, tās ir prasmes, kuras var izmantot ne tikai izglītības jomā, bet jebkurā profesionālā karjerā. Tās ir atslēgas, kas spēs atvērt visvisādas durvis nākotnē. Es ticu, ka IM arī maina latviešu sabiedrības kolektīvo atmiņu, uztveri un attieksmi pret izglītību un kādai tai vajadzētu būt. Esmu lepna, ka varēju būt un noteikti turpināšu būt daļa no šīs kustības, kas ir tik būtiska Latvijas nākotnei un latviešu sabiedrībai.”

Piesakies dalībai programmā

Pieteikties IM var, aizpildot pieteikšanās anketu līdz 1. decembrim. Vairāk informācijas par nosacījumiem, atlases procesu un pieteikuma anketu atradīsiet piesakies.iespejamamisija.lv 

22. novembrī plkst.12.00 (pēc Latvijas laika) notiks Facebook Live tikšanās ar tiem, kuri vēlas uzzināt vairāk. Aicinām pievienoties: https://www.facebook.com/iespejamamisija/

 

Iespējamā misija.jpg

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s