Staltais Kungs un Daiļā Dāma

images

Staltais Kungs

Pilnais vārds: Ansis Jasper Kalniņš

Džimšanas datums: 1988. g. 6. septembrī

Ansis KKur Tu dzīvo? Toronto, Ontario, Kanādā

Kur Tu gāji skolā? Ieguvu grādu dizainu pamatā, OCAD, Toronto

Ar ko Tu nodarbojies? Strādāju pārzināšanā, grupā kuriem pieder vairāki “board game” krogi!

Vai Tev patīk ar ko Tu nodarbojies? Notiekti! Ceram šo iesākt drīz arī  citās pilsētās!

Kurš latviešu ēdiens ir visgaršīgākais? Laimes šokolādes “Vāverīte”

No kā Tev ir bailes? Ka Kristaps Porzingis nekad neatstiprinās manu Facebook draudzības aincinājumu!

Apraksti idiālo randiņu! Es Tevi izvizinātu par Gaŗezeru vienā Gatorā, vienā no tiem jaunejiem Gatoriem, ne tādu ko SP ir izkropulojuši. Mēs piestātos pie kantīnes un es Tev atļautu iepirkties cik vien Tu vēlies! Mēs tad nobrauktu pie pludmales un gaidītu līdz kamēr nometnes burāšanas nodarbīb ir caur, lai es varētu pierunāt Sandijam lai mums atļaut lietot vienu laivu lai noskatīt saulreitu.

Vai Tu sporto? Es ilgojos vienu dienu spēlēt Kostīmu Kausā

Kas ir Tavs vislabākais un sliktākais ieradums? Man patīk kārtīga noslaucīta grīda. Es pārāk ātri neatbildu manus ē-pastus.

Kas ir tava vismīļākā grāmata? Čaks kartu dienu!

Kā Tu plāno kultivēt savu latvietību nākamajos gados? Varbūt vienu dienu beidzot iesniegt mākslas darbu ŠMIJ galerijai.

Kur Tu sevi saredzi pēc 10 gadiem? Ceturtā klasē es tiku apbalvots “Nākamais Valsts Prezidents” tātad es paredzu līdz tam laikam būt ievēlēts.

Daiļā Dāma

Pilnais vārds: Amanda Lidija Bērziņaamanda lidija

Džimšanas datums: 1993. g. 6. februārī

Kur Tu dzīvo? Geoje Salā, Dienvidu Korejā

Kur Tu gāji skolā? Es ieguvu BA grādu komunikācijas un sabiedriskās attiecībās (public relations), Michigan State University 2015. g. maijā. Go Green!

Ar ko Tu nodarbojies? Es strādāju kā anģļu valodas skolotāja pie Daewoo pamatu skolas. Es mācu skolēnus no pirmās līdz piektās klases. Katru dienu satiekos ar 63 skolēniem.

Vai Tev patīk ar ko Tu nodarbojies? Jā, es mīlu manu darbu! Nav tik viegli mācīt piecas klases katru dienu, itsevišķi jaunākās klases. Katru dienu piedzīvo kaut ko jaunu piemēram, viens puisis raud, otrs puisis laiza savu zīmuli, viena meitene rakņā savu degunu, cita meitene zīmē uz savu rakstāmgaldu un vel trešā nevar mierīgi nosēdēt. Bet dienu beigās visi mani skolēni ir vienreizīji, man ir prieks redzēt viņu panākumus un esmu laimīga ka varu ārzemē mācīt bērniem citu valodu. Es arī no viņiem un viņu ģimenēm mācos. Esmu iemācijusies Korejiešu alfabetu, kā arī daudz vārdus Korejiešu valodā.

Kā Tu pavadi nedēļas nogales? Pašlaik dzīvojot Korejā, pavadu nedēļas nogales ēdot Korejiešu BBQ un protams eju uz klubu kur it NORABONG! (Karaoke). Korejieši ir ļoti nopietni par savu norabong un ja kāds ir kādreiz dzirdējis kā es dziedu Jūs ziniet ka neesmu vislabākā dziedātāja! Bet tomēr vienmēr piedalos norabongā nedēļas nogalēs.

No kā Tev ir bailes? Man ir bailes pieiet pie loga naktī.

Apraksti Idiālo randiņu! Aiziet uz “brunch” ar šampānieti kaut kur kalnos jeb jūrmalā.  Pēc tam iet garā romantiskā pastaigā.

Kas ir kautkas neviens nezina par tevi? Ka spēlēju uz vidusskolas “varsity” bowling kommandas!

Kas ir tava mīļākā grāmata? “The Alchemist”.  Grāmata pierāda ka cilvēkam ir jāseko savus sapņus un ka mums katram ir jāveido savs personīgais leģends.

Kā Tu plāno kultivēt savu latvietību nākamajos gados? Valoda ir svarīga, tā kā vienmēr runāšu latviski ar ģimeni un draugiem, un turpināšu paplašināt savu vārdu krājumu. Piedalīšos cik vien varu latviešu sabiedrībā un protams Grazers ir vislabākā vieta kur to darīt. Nākotnē mācīšu maniem bērniem runāt latviski.

Ja Tu varētu vienu iedzimto talantu, kas tas būtu? Nupat noskatijos Olimpijādi, man jāsaka ka gribētu būt vingrotāja, tā kā Simone Biles. Es gribētu darīt lidojušos pagriezienus un apmesties vertikāli gaisā.

Kur Tu sevi saredzi pēc desmit gadiem? Hmm… tas ir grūts jautājums. Es īsti nezinu ko es darīšu pēc sešiem mēnešiem. Tiekšu tā, pēc 10 gadiem ceru būt labā darbā, ka man ir skaists draugs jeb vīrs un ka varu turpināt ceļot un redzēt pasauli.

2 comments

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s