All Folked Up Latvijā!

Man, Kristīnai Benitai Vītoliņai, šovasar bija iespēja braukt uz Latviju ar ALAs stipendijas programmu. Varētu stundām ilgi runāt par visām jaukajām atmiņām un piedzīvojumiem! Šis brauciens nebija tikai prakses darbs vai atvaļinājums, tas bija kas, daudz, daudz vairāk. Jā, galu galā, varēšu pielikt savā CV, ka strādāju kā brīvprātīga praktikante pa vasaru, bet tas viens brīnišķīgais, īssais mēnessis manī iedzilināja savā latvietībā un mani pārliecināja, ka es nākotnē dzīvošu Latvijā. Es nevaru izteikt cik es pateicos ALAai un Līgai Ejupei, par palīdzību īstenot šo pasakaino piedzīvojumu! Paldies 1000 reizes!

13301244_1003527919697024_6502444658113234130_o.jpgEs ielidoju Rīgas lidostā otrdien, 24. maijā. Ariāna jau bija Latvijā gandrīz pilnu mēnesi un taisījās drīz lidot atpakaļ uz Ameriku. Visām “All Folked Up” meitenēm tikai sanāca būtu kopā vienu nedēļu. Imanta un Katrīna katru svētdienas vakaru spēlē Folkkluba Alā kā #ImantaDimanta un draugi, un viņas varēja sarunāt, lai All Folked Up spēlē tajā svētdienā. Kā vienmēr, mums bija viens mēģinājums pirms mūsu koncerta. Atklāti sakot, es vienmēr esmu pārsteigta, ka mēs varam sanākt kopā pēc daudziem mēnešiem un spēlēt it kā mums būtu bijis divas nedēļas  pilnas ar mēģinājumiem. Mūsu enerģijas laikam labi saskan! Atceros, ka Folkklubs Ala bija pavisam pilns ar cilvēkiem. Visi citi praktikanti kas bija Rīgā, kā ārī pārējie Amerikas un Kanādas draugi bija publikā. Zinot, ka pazīstamas sejas sēž un skatās un dzied līdz bija ļoti nomierinoši un patīkami. Mēs vienu “set” nospēlējām, kas bija apmēram stundas garumā. Man visu to stundu bija grūti nesmaidīt!  Mūzika ir vienmēr man bijusi tuvu sirdī un es vienmēr to saistu ar savu latvietību.

13336075_1003292416387241_8331996214351350327_n

 

Mans mīlestības stāsts ar mūziku iesākas Katskiļu nometnē kad man bija 11 gadi. Tur es satiku Ariānu un mēs sākām spēlēt ģitāres kopā. No tām dienām Katskiļu kalnos, esam kopīgi muzicējušās visādos pasākumos. Mēs izveidojām All Folked Up kad satikām Imantu Garezerā, un Katrīna mums vēlāk pienāca klāt. Esmu tik daudz par sevi un dzīvi iemācījīusies no savām draudzībām ar šīm skaistajām meitenēm. Un tas ka varam skaistu muziku kopā iztaisīt, tā man varētu būt vismīļākā lieta visā pasaulē. Es īsti nemāku izteikt cik tā viena stunda uz skatuves tajā svētdienas vakarā man bija nozīmīga, bet, kad nokāpu no skatuves, varēju sevī just pārmaiņu. Mana sirds vēl smaida no tā vakara notikumiem. Ceru atkal kaut kad drīz spēlēt jauku mūziku ar savām mīļām draudzenēm Latvijā!

 

#imantadimanta&co

#ImantaDimanta un Draugi uzstāsies 26. augustā, Filadelfijas Biedrībā, sākot pulkstens 7os vakarā! Nepalāžiet šo brīnumaino vakaru garām!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s