Atvadīšanās No ALJAs

AllieIndra

Pateicos jaunām ALJA Ziņas Redaktrisēm, Ilzei un Laurai par ielūgumu rakstiski atvadīties no ALJA valdes. Pēdējie divi gadi kā Priekšsēde un pirmais kā Vicespriekšsēde, ir bijuši trīs ļoti formatīvi gadi manā dzīvē. Imanta Ziedoņa vārdos: “Vissvarīgākais, ko cilvēks var izdarīt, ir ne jau pārmainīt pasauli, bet gan sevi.” Kad es biju jaunāka es īsti nesapratu ko ALJA tieši darija un savukārt mēdzu vairāk kritizēt nevis iet un piedalīties. No malas ir ļoti viegli sēdēt un kritizēt bet kad sāk tiešām darboties tā ir pavisam cita lieta. ALJA karjeras sākumā gribēju mainīt šo, to, un vel kautko. Uzņēmos iet pret straumi, ievest ko jaunu, un iedvesmot citus. Es gribētu domāt ka pārmainiju dažas lietas, bet visvairāk pati sevī jutu maiņu. Nav viegli vadīt un tas prasa pacietību, diplomātisku attieksmi, un izturību. Daudz iemācijos par sevi – kas man izdodas un kur man ir japiestrādā.

Noslēdzot 2015. gadu ALJAi ir atkal vienreizēja komanda ar lielisku līderi. Aleksandra [Malinovska], jaunā ALJA Priekšsēde ir viena no lielākiem iemesliem kādēļ pati izlēmu beidzot piedalīties valdē. Viņai ļoti rūp ALJA + ALJA biedru nākotne. Viņa ir viena no viss uzņēmīgakiem cilvēkiem un viena no manām vislabākām draudzenēm – esam pazinušas viens otru no bērnības dienām Ņudžersijas latviešu skolā. Novēlu Jums visiem sadarboties kā valde, kā organizācija, kā amerikas latviešu sabiedrība, kā globāliem latviešiem. Es ceru ka ar katru gadu jaunieši sapratīs kapēc ALJA un ALJA Kongress tiešām pastāv – un atbilde nav tikai ‘priekš ballītēm” lai gan sabiedrības pasākumi ir arī ļoti svarīga daļa.

63. ALJA Kongresā Grand Rapidos jutu jauno enerģiju – jaunieši ne tikai runāja par politiku, bet aktīvi savāca parakstītas vēstules no Kongresa dalībniekiem uzrunājot savus ASV Kongresa locekļus lai ASV valdība atbalsta Baltijas valstis pret Krievijas agresīvo nostāju. Jauniešiem bija velme kandidēt uz ALJA valdes amatiem. Jaunieši domīgi izteicās un apmeklēja lekcijas un pilnsapulci. Mans padoms jaunai valdei, ALJA biedriem, draugiem, un atbalstītājiem ir turpināt uz priekšu. Novēlu jaunajai valdei, ALJA biedriem, draugiem, un atbalstītājiem vēlmi, neatlaidību, un spēku turpināt darboties kopā uz priekšu! Apsveicu Jūs visus šinī skaistajā gada laikā – Priecīgus Ziemassvētkus un redzēsimies Ņujorkā ALJA jaungada svinībās!

Ceru ar Jums visiem turpināt sadarbību – vienmēr varat man rakstīt (indra.purmale@gmail.com)! Kārlis Memenis man daudz reiz prasa “Kas ir pēc ALJA? Ko darīsi?” Vel tieši nezinu atbildi, bet dzirdēju ka Latvijas valsts premjeres amats ir nesen atbrīvojies…

 

Indra Purmale

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s