2015. gada GVV absolventi

Apsveicam 2015. vasaras GVV absolventus!

Skaidrīte Beķere, Rolands Bērziņš, Oskars Bērziņš, Aleks Blūmbergs, Denvers Dimants, Elizabete Dudorāne, Kristofers Evans, Krista Grendze, Zīle Kalns-Timāns, Larisa Kreišmane, Laila Lapiņa, Maija Linde, Marisa Liziņa, Sadie Martin, Aleks Puriņš, Lukas Pūris, Krista Ina Ramane, Krista Roze, Andrejs Rumpēters, Aleksandra Sīpola, Krišs Ūle, Nīls Veidis, Tīja Vilciņa, Pauls Willems, Aija Zāmura

ALJA sekretāres Allie Malinovskas apsveikums absolventiem

Labdien Gaŗezera Vasaras Vidusskolas skolēni, skolotāji, darbinieki, administratori, un viesi!

Vispirms, ALJA vardā (jo tā ir ALJA balva), apsveicam otrās klases skolēniekus ar labo darbu ģeografijas biļetēs, kā arī parejos skolēnus par cītīgo mācību vasarā.

Es kā ALJA sekretāre, gribeju drusku uzrunāt šī gada ceturto klasi, jo pirms desmit gadiem, es pate te staveju un devu absolventu runu, un esmu drusku ko iemācijusies pēdejos 10 gados.

Šodien Jūs jutaties visdzīļāk iesaistiti latviešu sabiedrībā kā varbūt kadreiz atkal būsiet. Jūs sēžat tautas tērpos un Jūsu galvas ir pilnas ar faktiem par latviešu rakstniekiem un gramatikas likumiem. Jūs šovakar svinēsat kopā un raudāsiet atvadoties no labākiem draugiem. Bet līdz šim, Jums ir bijusi diezgan viegli – Jūsu vecāki Jūs katru vasaru veda uz GVV un pirms tam uz citām latviešu nometnēm. Bet tālāk ejot, būs grūtāk palikt latviešu sabiedrībā. Turpināt būsu Jūsu darbs! Jums būs jāizvelās kad un kur ceļot apciemot jūsu latviešu draugus. Daži no jums aizmirsīsat, kapēc Jūs tā mīlejat būtu latviešu vidē. Bet Jūs katrs esat svarīgs mūsu sabiedrībai.

Sākot ar šodien, visi absolventi ir jaunie ALJA biedri! Apsveicam Jūs, un arī atvainojos, jo nedodam Jums izvēli. Jums būs iespeja piedalīties ALJĀ līdz kamēr Jums paliek 35 gadi, un tad ispersim uz ALAs pusi. Mēs ceram, ka Jūs ģimenes jums atļaus ceļot uz ALJA Kongress Grand Rapidos, neviss svinēt pateicības dienu mājas – mēs apsolam, ka ceļojums būs vērts!

Esmu bijusi ALJA valdē tagad sešus gadus, un es nevarētu tādu pienākumu paveikt bez GVV. Es nolēmu turpināt savu latviešu ceļu caur ALJA bet tas nav vienīgais ceļš. Es droši nedomāju tālāk pa pusdienām kad biju Jūsu vecumā, un laikam nekad nedomāju desmit gadus uz priekšu, bet es tomer mudinu Jums izgudrot Jūsu latviešu ceļu agrāk nekā vēlāk. Es ticu ka Jūs varat turpināt to ko esat te sākuši. Varbūt es kādu no Jums redzēšu manā vietā pēc 10 gadiem!

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s