Vēstule no Valdes Sekretāres

ALJA Valdes Sekretāre Allie Malinovska

Sveiki ALJA Biedri un Biedru Veicinātāji!

Ceru, ka Jums visiem bija jauks, saulains pavasars, un ka Jūs visi esat gatavi sekmīgai vasarai! Es nevaru ticēt, ka jau ir laiks sākt plānot Gaŗezera un Katskiļu braucienus!

Šis ir mans otrais gads, kā Jūsu ALJA Sekretāre, un piektais gads ALJA valdē. No manīm reti redzēs ziņas par latvijas politiku vai ekonomiju – par tām temām, Jūs varat daudz vairāk iemācīties no mūsu gudrās priekšsēdes! Sekretāres oficiālais darbs ir organizēt un protokolēt valdes sēdes, un mans fokuss ir ALJA Valdes iekšejā darbība. Tas varbūt neizklāusās ļoti aizraujošs, bet es tiešām sagaidu katru ALJA sēdi! Es mīlu pavadīt dienu citā pilsētā, pārrunāt idejas, plānus, un noturēt debatus par kā vislabāk ietekmēt un palīdzēt latviešu jauniēšu sabiedrībai.

Pēdejos piecos gados, esmu redzējis kā ALJA Valdes darbība un kultūra ir daudz mainījusies. Mums šogad pirmo reizi bija ALJA Sēde un Sirsniņu Balli Portlandē, un tas bija neticāmsi, ne tikai valdei bet arī daudziem no rietumas krasta, Kānadas, un no citām malām.

Pēc divām nedeļām notiksies šī gada trešā ALJA Valde sēde. Tādēļ ka daudzi nupatās ceļoja uz Gaŗezeru ALA Meistarsacikstēm, mēs nenoturēsim sēdi Gaŗezerā kā tradicionāli. Šogad mums būs „Beach“ nogale Kurta Dankera mājās Cape Cod, ārpus Bostonas. Mēs plānojam pārrunat vasaras plānus, kā arī drusku izbaudīt okeānu! Visi ir laipni lūgti piebiedroties — tikai dodat ziņu, lai mēs varam Tev rezervēt pludmales krēslu!

Es arī esmu sajusmināta par šo jauno „blog“ stila ALJA Ziņas formatu. Es zinu, ka daudziem patikās lasīt savas ALJA Ziņas izdrukātas papīrā, bet tāpat kā visā pasaulē, žurnalistika vide pāriet uz teknoloģiju, un mums jāseko tai līdzi. Ar šo formatu, mēs varam Jums ātri un laicīgi dalīt informāciju, bildes, un interesantus rakstus, ko Jūs varat sūtīt talāk draugiem, vecākiem, un radiem Latvijā bez gaidīšanas. Varbūt tikai Vecmammiņai būs svarīgus rakstus jāizdrukā. Maiņas ir dazŗeiz bailīgas, bet bez tām mūsu sabiedrība nepārdzīvos!

Kāp kalnā un tur paliec! – Anna Lagzdiņa

Aleksandra (Allie) Malinovska
ALJA Sekretāre

[Redaktrišu piezīme: raksts publicēts 2014.g. oktobrī; oriģināli rakstīts 2014.g. maijā]

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s