ALJA atbalst Iespējamo misiju

 

iespejama_misija_logo

 

Amerikas latviešu jaunatnes apvienība (ALJA) aicina Jūs atbalstīt bērnu izglītību Latvijā!

Šogad ALJA rīko akciju atbalstīt Iespējamo misiju.

Kopš 2007. gada, Iespējamā misija piesaista, atlasa un sagatavo labākos augstskolas absolventus lai strādātu pa skolotājiem divus gadus Latvijā. Programma izceļas ar to, ka tā dod iespēju veiksmīgākajiem jauniešiem piedāvāt savas spējas—it sevišķi tādiem, kuri ir studējuši fiziku, matemātiku, biznesu, u.c.—kā skolotāji Latvijas bērniem. Ar savu enerģiju un uzņēmību, Misijas iesauktie skolotāji palīdz skolās veidot pozitīvu un progresīvu vidi, paaugstina skolēnu interesi un motivāciju mācīties. Jaunie pedagogi arī iegūst vērtīgas līderības prasmes savai turpmākajai izauksmei sev un sabiedrībai.

Mēs kā bijušie “trimdnieki” zinam, ka izglītība ir efektīgākais veids kā pacelt dzīves standartus un nodrošināt tikumīgu sabiedrību. Caur Iespējamo misiju, mums ir iespēja attīstīt augstākās vērtības—atvērtība, mērķtiecība, izcilība un atbildība—Latvijas tagadējās un nākamās paaudzēs.

Iespējamā misijas programma ir līdzīga veiksmīgai Teach for America organizācijai ASV, un abas organizācijas sadarbojas starptautiskā organizāciju tīklā Teach for All, kas apvieno 33 organizācijas visā pasaulē.

Liela daļa ieganss mūsu akcijai ir, ka pērn 2013. gadā Iespējamā misija uzņēma Imantu Nīgali, Amerikas latviete no Filadelfijas, kā viena no 20 skolotājiem programmas 6. iesaukumā. Imanta ir ilggadīga ALJAs biedrene un valdes locekle—un Misijas darbā tagad turpina kalpot mūsu tautai.

ALJAs atbalsta akcija beigsies 18. novembrī, kad nosūtīsim ziedoto summu Iespējamai Misijai Latvijā. Jūsu ziedojums palīdzēs Misijai nodrošināt turpmāko darbību iedvesmot Latvijas skolniekus mācīties mērķtiecīgi un neatlaidīgi, un viņus izskolot ar labākiem skolotājiem.

Lūdzam Jūsu palīdzību atbalstīt šīs organizācijas vērtīgo darbību!

Kaut gan ALJA ir bezpeļņas organizācija ASV, tomēr ziedojums Iespējamai misijai caur ALJA nevarēs novilkt no ASV nodokļiem—tātad ziedojums nav “tax deductible” Ziemeļamerikā (ASV vai Kanādā).

Varat sūtīt ziedojums ar PayPal uz aljakase@gmail.com vai čekus ALJA kasierei Janai Ieviņai (jana.ievins@gmail.com).

Paldies par Jūs atbalstu Latvijas izglītībai un nākotnei!

Tuvāka informācija par Iespējamo misiju: www.iespejamamisija.lv

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s