Krišs Ūle: par sportu, 4-2 komandām, un jaunatrasto voleja interesi!

Šogad es iemācījos ka man iet diezgan labi ar voleju. Es tiku „trešā A” grupā, kas bija visaugstākais līmenis Gaŗezerā. Es nedomāju ka tas notiktu, bet tagad es ļoti gribu spēlēt voleju pa pārējo gadu skolā lai vēl vairāk uzlaboties, un lai nākamā gadā es nebūtu tik nervozs voleja nogalē.

Voleja nogale, vai 4-2 nogale, ir vienmēr foršas divas dienas. Tā vide kas ir Dzintaros un pie Dzintara laukuma ir vienreizēja. Tur ir tik daudz cilvēki un tik daudz ko skatīties un darīt, ka nekad nav garlaicīgi. Sestdienā bija jauniešu turnīrs, kurā spēlē meitenes un zēni. Es spēlēju ar maniem draugiem Andreju Rumpēteri, Nils Veidi, Lūkas Pūri, Aleks Puriņu, Aleks Blumbergu, un Pauli Willems; viņi visi ir manā klasē. Mēs tikām līdz finālu spēlēm pret ceturtās klases zēniem. Finālā bija divas spēles līdz 21 punktiem un abas spēles mēs zaudējām. Bet tas nekas jo punktu skaitlis bija 19-21 abām spēlēm! Mēs gandrīz uzvarējām!

Svētdienā bija īstais turnīrs, kur katrai komandai vajag četrus zēnus un vismaz divas meitenes. Es spēlēju komandā ar trešās klases skolas biedriem. Mēs spēlējām B „braketā”, kas nav slikti, bet arī nav vislabākais līmenis. Mums tur gāja diezgan švaki. Nākamajā gadā jau būs labāk.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s