Pēdējās Nedēļas GVV

Atmiņas par Otro Nedēļu: Krišs Ūle

image

Otrā nedēļā bija perkonīša ducināšana. Pirmo vietu ieguva Martis Roze un Krista Roze, un otro vietu ieguva Aleks Puriņš un Marisa Liziņa. Es dancoju ar Aiju Zāmuru un mums gāja ļoti labi, bet Aija sabojāja viņas potīti. Es domāju, ka mēs varējām vinēt… Nākamā gadā noteikti būs!

Mums arī bija pirmais svecīšu dievkalpojums ceturdienas vakarā. Dievkalpojums bija pie pludmales un bija mazs ansamblis kas spēlēja instrumentus. Pēc dievkalpojuma mums bija iedoti „lotus” puķītes ar svecīti vidū ko mēs aizdedzinājām. Tad mēs ielikam ezerā un tās peldēja līdz otram krastam. Tas tiešam bija iespaidīgs skats un ļoti burvīgs vakars.


 5. Nedēļa: Liene Bičevska

Piektā nedēļā bija tik daudz stress jo visi uztraucās par biļetēm! Otrai klasei būs ģeogrāfijas biļetes. Mums būs jārunā par Latvijas vispārējo raksturu un tad par vienu no septiņām tēmām: klimatu, iedzīvotājiem, Latvijas pilsētām, Latvijas mežiem/pļavām/purviem, Latvijas upēm un ezeriem, Latvijas derīgiem izrakteņiem vai Latvijas dzīvniekiem. Ceru dabūt biļeti par Latvijas iedzīvotājiem vai pilsētām.

Mums arī bija 4-2 nedēļas nogale, kur četri zēni un divas meitenes spēle uz vienas komandas un spēle pret citām komandām viņu līmenī. Es spēlēju komandā ar draugiem un mēs uzvarējām divas spēles un pazaudējām trīs spēles. Tik un tā bija jauki nogale!


 4. Nedēļa: Liene Bičevska

Šī man nebija jauka nedēļa jo slimoju ar sliktu klepu. Bēt nedēļas nogalē bija Gaŗezera 50. jubilēja. Piektdienas vakarā mums bija liels ugunskurs ar daudz priekšnesumiem. Parasti ugunskuram nav tēma, bēt šoreiz bija “kas bija, kas ir, un kas būs”. Sestienas vakarā bija garšīgas vakariņas ar viesiem, kur bija rauta cūksgaļa un cepti kartupeļi, un tad arī saldumi. Tad bija talantu vakars, kur mēs visi dziedijām. Katra klase nodziedāja divas dziesmas, ko mēs iemacījāmies folkloras klasē. Pēc koncerta mums bija balle.

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s