Staltais Kungs: Lūkas Kaugars

Screen shot 2014-05-14 at 8.19.45 PM

Pilnais vārds: Lūkas Kaugars

Dzimšanas datums: 1995. g. 27. aprīlis

Pilsēta: Colorado Springs, Kolorādo

Kur un ko tu studē? Es studēju bioķīmiju (,,biochemistry”) University of Colorado, Colorado Springs.

Kur tu sevi saredzi pēc 10 gadiem? Pēc desmit gadiem, es ceru būt ortopēds (,,orthopedist”) un arī sporta fizioterapeits (,,physical therapist”).

Vai ir kaut kas, ko neviens par tevi nezina? Es spēlēju ģitāru un dziedu, man ir pat bijuši daži ,,gigs” Kolorādo!

Pastāsti par saviem slidošanas panākumiem: Pēdējos divos gados esmu ieguvis 1. vietu Juniors 2012 Gardena Trophy Itālijā, 20. vietu 2012 Junior Grand Prix Slovēnijā, 11. vietu 2013 U.S. Junior Nationals, 2. vietu 2014 Senior Midwestern Championships, un 15. vietu 2014 Senior Nationals Championships.

Vai tev ir ,,crazed fans”? Viena meitene man atsūtīja privātu ziņu uz Twitter un prasīja, lai es viņu apprecu!! Es nezināju ko teikt, un tāpēc arī nekad neatbildēju… nevaru noticēt, ka meitenes ir pēc manis noilgojušās!

Kādas ir tavas domas par slidošanas rezultātiem Olimpiādē? Man neliekas, ka bija tik liela kontroversija… Tiešām ticu, ka rezultāti bija godīgi. Krievi ļoti labi noslidoja, ar daudziem grūtiem elementiem. Domāju, ka tagad  valsts daudz vairāk ieguldīs naudu savās slidošanas programās, lai šis atkal nekad neatkārtotos. Cerams, ka nākamajās Olimpiādēs ASV  noslidos labāk, un varbūt arī Latvijai būs slidotāji, kuri sacentīsies!

Vai tev interesē būt par slidošanas tiesnesi? Vai labāk par sacensību komentētāju? I’m actually in process of getting credentialed to be a judge right now. I think it’d be fun to do commentary, but I’m sure I’d say something stupid and lose that job pretty quickly. At least as a judge I can be critical and people expect it.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s