Redaktrišu Sleja

10151190_344008279081486_5510696570219730911_n

Ar lielu sajūsmu pirmo  reizi rakstām  ALJA Ziņas,,blog” stilā! Mūsu mērķis ir biežāk, kā arī laicīgāk, sarakstīties ar ALJA biedriem un gada beigās salikt drukātu  ALJA Ziņas  izdevumu ar vislabākajiem rakstiem un vismīļākajām bildēm no šī darbības gada, ko nosūtīt kā parasti. Ļoti ceram, ka jums kā lasītājiem šis patiks un, ka šis padarīs lasīšanu vieglāku un veicinās jūs biežāk lasīt ziņas!

Šī ir tikai viena no daudzām lietām, ko pārrunājām 2. ALJA valdes sēdē Čikāgā, 5. aprilī. Mēs esam  ļoti sajūsminātas par 4-2 nedēļas nogali, kas notiks no 1. līdz 3. augustam. Valde jums arī izplānoja dažus pārsteigumus! Gribam jums atgādināt, ka Kongress notiksies Sietlā no 26. līdz 30. novembrim. Viņu mājas lapa ir atrodama šeit. Kā vienmēr, sēdē arī pārrunājām svarīgākas lietas, bet mēs negribam jūs nogarlaikot ar šīm detaļām (būs jānāk pašiem uz nākamo sēdi Cape Cod no 13. līdz 15. jūnijam). Pēc sēdes visa valde, kā arī vietējie Čikāgieši, satikās Čikāgas latviešu namā uz LUAU  vakaru, kur baudījām saldus zilus dzērienus, alu, mūziku, un draugus vēl ilgi pēc pusnakts, un pēc tam vēl devāmies uz krogiem. Apbrīnojamas bija mūsu  Pasākumu un Kultūras nozares vadītājas Lāra Amoliņa un Marisa Gudrā, kuras paspēja agri uzcelties, lai no rīta saceptu viesiem latviešu namā  lielu ,,brunch”!

Kā vienmēr, mēs gribam dzirdēt arī no jums. Ja esat rīkojuši vai piedalījušies kādā pasākumā, kuru vēlaties aprakstīt un publicēt pārējam Amerikas Latviešu jauniešu pulkam, nekautrējaties! Varatar mums sazināties pa elektronisko pastu: LBatarags@gmail.com vai Selga@me.com.

Bet neaizturiet elpu — drīz varēsiet lasīt par šī mēneša  Stalto Kungu – Lūkasu Kaugaru, un  Daiļo Dāmu – Sarmu Ārumu, kā arī vēstuli no valdes vicepriekšsēža, Kārļa Memeņa.

Līna Bataraga un Selga Muižniece
ALJA Ziņas Redaktrises

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s