Vēstule no Valdes Priekšsēdes

1604549_10201418390695872_34953560_n

Jauns gads ir sācies un es esmu jaunā amatā kā Jūsu 2014. gada ALJA Priekšsēde.  Mums ir spējīga valde: daži ir pavisam jauni valdes locekļi, daži ir veterāni, un citi ir bijušie valdes locekļi jaunos amatos.

Kas ir vajadzīgs, lai turpinātu mūsu misiju jaunajā gadā? Degsme, neatlaidība, un nepieciešamā daudzumā, arī ideālisms.

Esmu lepna, ka ALJA valde ir gatava saviem uzdevumiem, arī jauniem mērķiem, idejām, pasākumiem un, vissvarīgāk, valde vēlas ziedot savu laiku.  Mēs joprojām saglabājam to pašu latvisko noskaņu un turpinām apzināti izvēlēties latvietību kā vienu no mūsu pamata vērtībām dzīvē.  Es esmu ieguldīta šīs kustības augšanā un priecājos, redzot, kā mēs darbojamies apvienojot jauno ar veco.

Mēs plānojam rīkot tradicionālos pasākumus – Sirsniņu Balle (šogad Portlandē), Sirds Līksmo (Garezerā 4-2 nogalē), Kongress (Sietlā Pateicības Dienas nogalē) kā arī pielikt jaunus piedāvājumus – mēs stipri atbalstam 2×2 nometni Baltimorā jūnijā un vēlamies mudināt jauniešus pieteikties Iespējamā Misijā, lai kā skolotāji ietekmētu izglītības jomu Latvijā.

ALJA arī turpinās izsludināt informāciju pieteikšanas procesam Latvijas pilsonībai sakarā ar jauno likumu.  Mēs sagaidām lielu biedru līdzdalību šogad, lai ALJA darbība un latviskums ņemtos spēkā un ceram, ka dalībnieki būs rosīgi un lustīgi, un nāks ar savām idejām kā mēs varētu audzināt, saglabāt un stiprināt mūsu apzināto latvietību.  

Indra Purmale
ALJA priekšsēde

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s